fbpx

TYGRYS.NET – sieć telekomunikacyjna dostarczająca najwyższej jakości usługi multimedialne na terenie Rumi. Zarządzana przez lokalnego operatora – firmę NOWATEL Sp. z o. o.

W zasięgu sieci TYGRYS.NET znajduje się Rumia, Reda i Gdynia.  Zdecydowaną większość użytkowników naszych usług stanowią klienci indywidualni, jednak posiadamy również ofertę biznesową dedykowaną dla firm.  Dział zajmujący się klientem biznesowym przygotowuje indywidualną wycenę w zależności od zapotrzebowania przedsiębiorstw na rodzaj usług.

Obecnie posiadamy cztery niezależne światłowody z punktem styku w węźle centralnym w Warszawie, każdy o przepustowości 10 Gb/s. Konsekwentnie budujemy sieć w oparciu o najnowsze rozwiązania teleinformatyczne oraz własne, unikatowe oprogramowanie do monitorowania sprawności każdego elementu sieci. Posiadamy również system podtrzymania zasilania, dzięki któremu awarie sieci energetycznej nie mają wpływu na działanie naszych usług.

Jako jedyny operator nie limitujemy prędkości ściągania i wysyłania danych. Przy stacjonarnym podłączeniu do sieci, maksymalna prędkość Internetu zależy tylko od posiadanego sprzętu. Nasza oferta obejmuje również dwa rodzaje telewizji kablowej Avios i Jambox  o zróżnicowanej ofercie kanałów, oraz telefonię stacjonarną w bardzo przystępnych cenach. Dodatkowo dla klientów spoza obszaru objętego światłowodami wprowadziliśmy do oferty Internet radiowy. Nasz zasięg obejmuje już całą Rumię oraz część Redy i Gdyni. Ponadto od 2014 roku należymy do inicjatorów projektu e-północ (największy na Pomorzu węzeł wymiany ruchu IP).

Nasza praca jest naszą pasją, a Klient jest dla nas priorytetem.